Наша продукція
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Партнерство

„Центр обслуговування пекарів та кондитерів”, який  працює в рамках міжнародної системи управління якістю ISO 9001, запрошує до співпраці виробників хлібопекарської сировини та кондитерських інгредієнтів, а також виробників-споживачів даної продукції.
Нашими партнерами та постачальниками є відомі світові марки, такі як: Мастер Мартіні, Lesaffre group, CSM International, та інші. Зарубіжні технологи цих компаній завжди готові передати набутий десятиліттями професійний досвід європейського пекарського та кондитерського виробництва, тонкощі використання того чи іншого інгредієнта.

 

Важливим моментом у становленні нашої компанії  як потужного постачальника  сировини у Західному регіоні є його участь як засновника у національній Спілці пекарських центрів з можливістю імпортувати сировину від найкращих виробників світу. Нарощуючи об’єми, Центр став в одні ряди з найбільшими українськими імпортерами цієї продукції,що дає змогу задовільнити потреби усіх без винятку хлібопекарів і кондитерів регіону, як по якості, так і по ціні.

 

Маючи найширший асортимент сировини Центр постачає продукцію і на невеликі виробництва,зокрема на HoReCa. Нашими клієнтами є цукерні, кав’ярні, піцерії, працюємо також і з готелями.
Ми надіємось, що, ознайомившись з нашим асортиментом, ви неодмінно знайдете для себе щось нове, корисне і необхідне. Те, що дасть можливість підняти технологічний процес на більш високий рівень, покращити якість виробів до вигідно нових стандартів, урізноманітнити асортимент, максимально використати потужності вашого підприємства. Бо досягає успіху лише той,хто не стоїть на місці. Наша місія-крокувати до вашого успіху в ногу з вами.

Новини

Рукавиці для пекарів і кондитерів

Пропонуємо Вам вкрай необхідний засіб індивідуального захисту пекарів та кондитерів...

 

Розширення асортименту кондитерського обладнання

У продаж надійшли нові моделі планетарних міксерів та дві нових...

 
» Всі новини